Hakkımızda

1998 yılından bu yana bilgisayar teknolojileri sektöründe edindiğimiz tecrübe ve geniş müşteri ağını, 2011 yılında kuruluşunu yaptığımız Koodmax markasıyla bütünleştirdik ve sürekli genişlettiğimiz ürün yelpazemizi sadece bir tıkla müşterilerimizin elinin altına getirdik.

   Giderek artan rekabet ve her gün 5 milyonun üzerinde internet kullanıcısının online alışveriş yapmayı tercih ettiği bu pazarda, kaliteyi en cazip fiyatlara bulabilme imkanı sağlayarak müşterilerimize ekonomik, hızlı ve yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefliyoruz.

   İnternet üzerinden satışını yaptığımız tüm ürünlerin aynı zamanda toptan satışını, ithalatını ve tedarikçiliğini de yapıyoruz.  Zengin ürün çeşitliliğimizi koodmax sanal satış sitemizin dışında gittigidiyor.com, sahibinden.com ve sanalpazar.com gibi güvenilir satış sitelerinden de gerçekleştiriyoruz.

   Bu yoğun çalışma temposunu kusursuzca yönetebilmek ve müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmamak için dinamik bir kadroya da sahibiz. Satış öncesi ve sonrasında her türlü soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz bir birim, stok takibi ve güncellemeleri anlık olarak seyreden bir ekip, depo ve kargo sorumluluğunu üstlenerek tedarik ve ulaşım safhasında da sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışan güçlü bir ekiple, e-ticaret sektöründe fark yaratmak istiyoruz.

   Koodmax güçlü altyapısıyla stoksuz e-ticaret (Dropshipping) yapmak isteyen girişimciler için de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Bünyemizdeki ürünlere adet sınırlaması koymuyor ve herhangi bir internet sitesinde satacağınız ürünlerimizi en cazip toptancı fiyatlarıyla sizlerin adına müşterilerinize yolluyoruz.  Periyodik bir satış grafiğine sahip olan kullanıcılarımıza ise özel indirimler, para puanlar ve hediye kuponlar kazandırıyoruz. Yine satış ortaklığı sistemimiz sayesinde ister kendi internet sitenizde isterse farklı internet sitelerinde oluşturacağınız takip kodları ile satışına aracı olacağınız her bir ürün için ek gelir elde edebilme imkânı sunuyoruz.

   E-ticaretin en önemli rol sahibi kargodur ve biz bu bilinçle satışı gerçekleşen her ürünü aynı gün kargoya veriyoruz. Sadece koodmax üzerinden satılan ürünleri değil diğer tüm aracı kullanıcılarımızı da gereksiz mail ve telefon trafiğinden kurtarmak adına sattıkları ürünleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Sitemizde sattığımız tüm ürünler, distribütör, üretici ve ithalatçı firmanın garantisi altındadır. Kendimizin memnun kalmayacağı ve kalite kontrolden geçirmediğimiz hiçbir ürünü internet sitemizde bulundurmuyoruz.

   Türkiye ve yurtdışında tescilli bir marka olan Koodmax’in, İstanbul merkezi dışında Çin ve Hong Kong’da olmak üzere mal tedariki sağlayan iki ofisi daha bulunmaktadır.

   Koodmax olarak müşterilerimizin istek ve önerilerine her zaman kulak veriyor ve internet sitemizde satılacağını düşündüğünüz ürünleri bizlerle paylaşmanızı diliyoruz. Satış ortaklığı sistemimiz sayesinde hem kazanıp hem de kazandırmak istiyor ve büyük bir toptancı havuzu oluşturarak hep birlikte çalışıp paylaşmayı arzuluyoruz.

Koodmax’ten alışveriş yapan tüm üyelerimizin kişisel bilgilerini koruyor ve hiçbir koşulda 3.şahıslarla paylaşmıyoruz.

Bize duyduğunuz güven için teşekkür ediyor, kârlı alışverişler diliyoruz.

Koodmax Bilgisayar Ltd Şti. © 2017
Siteyi Hazırlayan: Koodmax Design Group